www.cvonline.hu

Segédmunkás

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1081875

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre: Segédmunkás
Feladatok:

  • Termelési folyamatok támogatása
  • Anyagmozgatás, anyagok előkészítése, feldolgozása
  • Üzemi rend betartása
  • Fémipari anyagok rakodás
  • Munkadarabok tisztítása, szalagra helyezése

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség (8 általános iskola)
  • Terhelhetőség
  • Jó fizikum, állóképesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport

Előnyök:
  • HAsonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Szeged