www.cvonline.hu

Segédmunkás

  • A hirdetés 475 napja lejárt

A DR Industrie Kft. Téged keres az alábbi pozícióra:

Segédmunkás

Dinamikusan fejlődő, stabilan működő, családias hangulatú cégünkhöz keresünk csapatunk erősítéséhez hosszútávon gondolkozó, fiatalos kollégát.

Kizárólag műszaki beállítottságú, szerelésben valóban jártas, terhelhető, komolyan gondolkozó, józan életű munkavállalók jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • ipari fémmegmunkáló gépek karbantartása, tisztítása
  • egyszerűbb szerelő- és segédmunkák elvégzése

Elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • jó fizikum
  • megbízhatóság
  • józan ítélőképesség
  • önálló munkavégzés
  • műszaki rálátás
  • min. 1-2 év releváns gyakorlati tapasztalat

Teljes 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő