www.cvonline.hu

Segédmunkás

  • A hirdetés 455 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Segédmunkás

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a Hotel személyzetének folyamatos segítségnyújtás ad-hoc jellegű feladatokban

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • kedves, udvarias személyiség
  • terhelhetőség, jó fizikummal rendelkezzen

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • nívós helyen hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, két műszakban, vagy megbeszélés szerint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő