www.cvonline.hu

Segédmunkás (építkezésre)-Ausztria, Pfunds

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 990232

Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Építkezésen való segédkezés

Elvárások:
  • Fizikai teherbírás
  • Szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás-A2-B1 szint (amely tesztelésre is kerül)
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Osztrák bejelentés
  • Versenyképes jövedelem
  • Kedvezményes szállás
  • Stabil vállalati háttér

Előnyök:
  • Saját gépkocsi

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon:+36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió