www.cvonline.hu

Segédmunkás autószervizbe

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 682515

Dinamikusan fejlődő zalaegerszegi autószerviz, bővülő csapatába munkatársakat keres, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Autószervizben a szerelők munkájának támogatása, segítése
  • Kisebb szerelési, szervizelési munkák ellátása
  • Autómentés
Elvárások:
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség
  • kreativitás
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • feladatközpontú hozzáállás
Előny:
  • műszaki területen szerzett szakmunkás végzettség
  • autószerelésben, karosszériázásban szerzett tapasztalat
  • saját autó használata a munkához
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Teljesítményarányos bérezés
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e mailcímre, a tárgy mezőben