www.cvonline.hu

Segédmunka cukrászüzembe – Hollandia

  • A hirdetés 353 napja lejárt

Hollandia – segédmunka cukrászüzembe, akár nyelvtudás és előző tapasztalat nélkül is!

Fő információk:
  • Munkavégzés helye: Hollandia
  • Bérezés (brutto): 907,17 - 1524,60€ + fizetett túlórák
  • Munkábalépés ideje: megegyezés alapján

Munkakör:
Szeretnél kiutazni külföldre, de nem találsz munkát előző tapasztalat vagy a nyelvtudás hiánya miatt?
Ha ügyes vagy és motivált, akkor a Te jelentkezésed várjuk.
Jelenleg üresedés van egy hollandiai cukrászüzemben, ahol tortákat és péktermékeket gyártanak, csomagolnak. Két műszakban folyik a munka (reggeli és délutánni műszak).

A munkaadó más élelmiszeripari munkahelyekre is keres új munkaerőt (húsfeldolgozás)

Előnyök:

  • azonnali munkábalépés
  • a kiutazáshoz minimális kezdőtőke szükséges
  • hosszútávú munkalehetőség
  • elegendő munkaóra, túlóralehetőség
  • párok és baráti társaságok elhelyezése is lehetséges
  • munkaadó által biztosított szálláslehetőség és ingázás a munkahelyre
  • nyelvismeret, munkatapasztalat nélküli felvétel
  • segítünk a kiutazás megszervezésében

- az ajánlat alkalmas nőknek, férfiaknak, pároknak és baráti csoportoknak egyaránt. A munkaadó egy pályakezdőket elhelyező program részeként hirdeti a munkaajánlatot, ez okbol előnyben részesíti a 18-19 éves jelentkezőket.

A hirdető cég adatai:
Universal Consulting s.r.o.
Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Link megjelenítése