www.cvonline.hu

Segédgépmester

  • A hirdetés 747 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari vállalat,

Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

munkatársat keres.

Akinek feladata lesz:

  • Fő feladata a gyártóeszközök előkészítése, karbantartása
  • Klisérendelés, vevői mintázások koordinálása,
  • Festék és klisé előkészítése
  • A gyártás során felmerülő problémák elemzése és javítása
  • A technológiai dokumentációk vezetése és karbantartása
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel és terület beszállítóival

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú, lehetőség szerint nyomdaipari középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló színlátás, festékkeverési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Nyomdaiparban, vagy nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol, vagy német nyelvtudás
  • Nyomdaipari szoftverek ismerete
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát 2014.12.31-ig a lenti e-mail címre küldje el.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Üzletfejlesztési menedzser

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...
Hajdú-Bihar

Erősáramú villamosmérnök

HSA Kft.

Erősáramú villamosmérnök Feladatok: Erősáramú...
Debrecen

Rendszerintegrációs projektmérnök

NI Hungary Kft.

A National Instruments mérés és automatizálás...
Debrecen