www.cvonline.hu

Segédápolói munka Németországban

  • A hirdetés 840 napja lejárt
Bevezető:
Német partnercégünk számára keresünk segédápolókat gondozási intézményekbe idős emberek ellátására. Partnercégünk a vezető német munkaerőközvetítő cégek közé tartozik, és hosszútávú biztos munkalehetőséget kínál munkavállalói számára.

További információk:
Az elhelyezés dél-németországi területeken lévő gondozási intézményekben történik, amelyet különböző szervezetek üzemeltetnek.

Feladatok

• A lakók és páciensek átfogó alapgondozása: tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás stb.
• Kliensek szociális kapcsolatainak ápolása, szociális életük, szabadidejük megszervezése
• A gondozás dokumentációja és az együttműködés az ápolókkal
• Együttműködés gyógyászati mozgósítási folyamatokban
• A lakók és hozzátartozók kisérése és gondozása

Elvárások

• Társalgási szintű német nyelvtudás (B1)
• Egy sikeresen elvégzett 1 éves segédápolói / beteggondozói szakképzés, VAGY több éves releváns tapasztalat idősápolás terén
• Átfogó és aktuális szakmai ismeretek
• Empátiát az emberekkel szemben, valamint egy magabiztos fellépés
• Rugalmasság
• Országon belüli utazási hajlandóság (nagyon fontos, mert az elhelyezés különböző intézményekben lesz)

Amit kínálunk

• Hivatalos, bejelentett németországi munkaviszony, alkalmazotti státuszban
• Fizetés: bruttó 9,95 eurótól/ óra, valamint nettó 6,00-8,00-10,00 euró béren kívüli juttatás/ munkanap
• Foglalkoztatás kiválasztott gondozási intézményeken belül, melyeket különböző szervezetek tartanak fenn
•Szálláshelyek megszervezése és a költségek átvállalása
•Utazások megszervezése és a költségek fedezése
•Rugalmas munkaidő-modellek, melyek összhangban vannak az Ön személyes lehetőségeivel
• Egy közvetlen kapcsolattartó személy a gondozási csoporton belül, aki a hivatalos munkaidőn kívül is a rendelkezésre áll

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Irodáink:

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

●●●●Kedves német vagy angol nyelvterületre készülő ápolók és gondozók!●●●●

Többen is jelezték, hogy szívesen tanulnának egészségügyi szaknyelvet az EUWORK budapesti irodájában a kívánt külföldi állás megszerzése érdekében.
Örömmel jelentjük, hogy 2015 április 13.-tól , angol és német nyelvű egészségügyi szaknyelvi továbbképzést indítunk szakképzett ÁPOLÓK ÉS GONDOZÓK részére.
Ezen nyelvórákat az Euwork kft 70%-ban támogatja, így egy 1,5 órás nyelvóra ára mindössze 500 Ft .
Jelentkezési feltétel:
- minimum A2-es, azaz alapfokú társalgási német vagy angol nyelvtudás

Jelentkezni lehet a telefonon budapesti irodánk vonalas számán (06-1-203-5833) vagy E-Mail-ben az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.
Kérem az E-Mail tárgyában tüntesse fel a következőt: ’EGÉSZSÉGÜGYI SZAKNYELVI KÉPZÉS’
Kérem, hogy a levélben írja meg, hogy melyik nyelvből kíván részt venni az órákon illetve milyen szinten áll az adott nyelvből.
Arról, hogy a képzés melyik napokon lesz majd, március 23.-án E-Mailben értesítjük.