www.cvonline.hu

Segédápoló - Németország (Ref.:677)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2014.10.09.
Hirdetés azonosító: 810708
lejárt

Németországi munkavégzésre keresünk segédápolókat idősek gondozására Somogy, Zala és Baranya megyéből!

Segédápoló

Ref.:677

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Idős, beteg emberek ápolása

  • Gondoskodás a gyógyszerekről az orvos útmutatása szerint

  • Lelki támogatás

  • Segítségnyújtás személyes ügyintézésben

  • Adminisztrációs feladatok

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Középfokú német nyelvtudás

  • Adott esetben német nyelvtanfolyam elvégzése

  • Ápolói tapasztalat vagy ápolói ismeretek

  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

  • Pozitív, barátságos személyiség

  • Segítőkészség

  • Stressztűrő képesség, türelem

  • Jó munkabíró képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Kedvezményes szálláslehetőség

  • Folyamatos segítség biztosítása munkavállalási és személyes ügyek kérdésében

  • Szakképzés és nyelvi képzés szervezése, támogatása

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Szükséges dokumentumok magyar és NÉMET nyelven Word formátumban:

  • Szakmai önéletrajz érvényes telefonszámmal és igazolványkép minőségű fényképpel,

  • Motivációs levél,

  • Bizonyítványok másolata

  • Referencia az utolsó munkáltatótól.

Kérjük, pályázatában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu