www.cvonline.hu

Segéd szerelőket keresünk liftek beszereléséhez

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Felvonót-, mozgólépcsőt- és mozgójárdát gyártó multinacionális partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba 4 hónapos munkavégzésre:

Segéd szerelő

Feladatok:

Felvonószerelőkkel együttműködve az újonnan telepítendő liftek felszerelése országosan

Elvárások:

Legalább Szakmunkás végzettség

Erős fizikum

Józan életvitel

Műszaki érzék

Építőiparban szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

Budapesti 7:20-as indulással (vidéki munkavégzés esetén szállás biztosított)

Amit ajánlunk:

Versenyképes bérezés

Multinacionális cégnél történő munkavégzés

Területileg változatos munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése

e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő