www.cvonline.hu

Séfhelyettes-Szakács

  • A hirdetés 428 napja lejárt

A badacsonyi Borbarátok Vendéglő, Panzió és Borászat a gasztronómiában folyamatosan fejlődő borétterem 2015-ben a 25 legjobb kisvendéglő között szerepelt a TOP 50, Dining Guide-ban. Részüre keresünk munkatársat Séfhelyettes-Szakács pozícióba

Feladatok

Különböző ételek készítése és tálalása, a konyhai tevékenység irányítása, ellenőrzése
Étlap, menü, napi ajánlat összeállítása
Meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása

Elvárások

Középfokú szakképesítés
Pontos, precíz munkavégzés
Kreativitás
Jó szervező készség
Jó együttműködő készség

Előny

Munkatapasztalat
Nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

Versenyképes bérezés
Training-ek, szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
Szállás, ellátás
Fiatalos, jó csapat

Munkavégzés helye: 8258 Badacsonytomaj