www.cvonline.hu

Séf segéd-élményfürdőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 820481
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal budapesti partnercégünk keres munkavállalót konyhai kisegítői munkára.

Feladatok:

  • Konyhai előkészítő és befejező műveletek elvégzése (pl. pizzasütés, fagylalt-gombócolás, melegítés, tálalás, palacsintasütés)
  • A zöldségek, gyümölcsök, készételek előírás szerinti tárolása
  • Fast & Fine étterem konyhai munkatársainak munkájához szükséges előkészületek elvégzése, munkájuk támogatása
  • A munkaterületek, raktárak és az eszközök tisztántartása

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kommunikatív hozzáálás

Munkaidő: H-V-ig: 09.00-18.00 és 10.00-21.00 között folyamatos munkavégzés (2 nap munka, 2 nap szabadnap)

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi kiskönyv (ha nincs, segítünk az elkészítésében)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 600-640Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.