www.cvonline.hu

Security Projektmenedzser

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Security Subject-Matter Expert munkatársat keresünk.

Feladatok:

• Projektek összefogása (fókusz a McAfee termékek)
• Encryption-t érintő kérdésekben szakértői hatáskörben a cég érdekeinek képviselelte
• Implementation, transition, migration, change management, risk management feladatok a különböző projektek kapcsán
• Kapcsolattartás ügyfelekkel és a nemzetközi vezetéssel
• Igények felmérése, közreműködés a specifikáció elkészítésében
• Projektterv elkészítése, projekt ütemezése és ellenőrzése
• Határidők és költségtervek betartása
• A projektek sikerességének biztosítása

Elvárás

• Felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• IT területen, Security, network területen szerzett jártasság illetve projekttapasztalat
• McAfee termékcsalád ismerete, illetve releváns projektben szerzett tapasztalat
• Más idegen nyelvek ismerete előny

Amit kínálunk

• Versenyképes jövedelem
• Kiváló munkahelyi körülmények
• Folyamatos fejlődési lehetőség

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő