www.cvonline.hu
Security management specialista (Telekom IT) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 781451
lejárt
FELADAT

 Feladatok

 - Belső dokumentáció biztonsági kockázati elemzése a központi irányelvek alapján:

 - Belső standard folyamat irányítása

 - Projektek szakmai támogatása

 - Események koordinációja/menedzsmentje a feladatok elvégzésére

 - Riportok készítése a vezetőség számára

 Elvárások

 - Felsőfokú végzettség IT vagy   menedzsment területen IT specifikációval

 - Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német előny

 - A következő standardok/keretrendszerek   legalább egyikének ismerete/mély ismerete:

COBIT keretrendszer

    - ISO27000 standard family Information Security Management Systems standardok

    - ITIL V3 metodológia

    - ISC2 metodológia

    - Sarbanes-Oxley törvény releváns bekezdései

 - Gyakorlati tapasztalat az alábbi Security Management területek legalább egyikében:

     - Information Security Governance

     - Biztonsági architektúra és design

    - Kockázatértékelés és kockázatmenedzsment

    - Üzletmenet-folytonossági és katasztrófavédelmi tervezés

    - Jogi szabályozás és megfelelőség (compliance)

    - Access Control Management

    - Szoftverfejlesztési biztonság

Előny

Egy vagy több megléte a következő tanúsítványok közül:

 - CISA

 - CISM

 - CRISC

 - CISSP

 - ITIL V3 SD

 - Jó szervező és időmenedzsment készségek

 - Jó elemző és kommunikációs készségek

 - Kriptográfia

Személyiségbeli   követelmények

 - Agilitás és magabiztosság

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)

 - Cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80311

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió