www.cvonline.hu
Security Management Specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 994579
lejárt
FELADAT

  • Biztonsági projektek kezdeményezése, megtervezése és levezénylése.
  • Service Delivery Management támogatása biztonsági kérdésekkel kapcsolatban és az ügyféllel való kapcsolattartás átvétele a biztonsági szerepkörben.
  • Ügyfélspecifikus biztonsági irányítási modell kifejlesztése és fenntartása.
  • Biztonságot érintő események és incidensek menedzselése, ügyfél felé történő kommunikálása.
  • Ügyfélspecifikus biztonsági követelmények kifejlesztésének és bevezetésének támogatása.
  • Ügyfélspecifikus biztonsági ellenőrzések megtervezése és támogatása (az ellenőrzést megelőző belső kontroll ellenőrzést beleértve).

PROFIL
  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns, 5-7 év szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Átfogó ismeret a biztonságot érintő kérdésekben (bizalmas adatok sértetlensége és azok elérhetősége)
  • Tapasztalat a biztonsági szolgáltatási keretrendszerekben (ISO 27001, COBIT) vagy más hasonló vállalati biztonságot szabályozó rendszerben
  • SIEM, Active Directory/LDAP rendszerek ismerete
  • Szakmai elhivatottság tanusítása belső vállalati egységek és az ügyfél felé

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...