www.cvonline.hu
Security Management Specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 719626
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Biztonsági projektek kezdeményezése, megtervezése és levezénylése.

 - Service Delivery Management támogatása biztonsági kérdésekkel kapcsolatban és az ügyféllel való kapcsolattartás átvétele a biztonsági szerepkörben.

 - Ügyfélspecifikus biztonsági irányítási modell kifejlesztése és fenntartása.

 - Biztonságot érintő események és incidensek menedzselése, ügyfél felé történő kommunikálása.

 - Ügyfélspecifikus biztonsági követelmények kifejlesztésének és bevezetésének támogatása.

 - Ügyfélspecifikus biztonsági ellenőrzések megtervezése és támogatása (az ellenőrzést megelőző belső kontroll ellenőrzést beleértve).

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns, 5-7 év szakmai tapasztalat

 - Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (német előny)

 - Átfogó ismeret a biztonságot érintő kérdésekben (bizalmas adatok sértetlensége és azok elérhetősége)

 - Tapasztalat a biztonsági szolgáltatási keretrendszerekben (ISO 27001, COBIT) vagy más hasonló vállalati biztonságot szabályozó rendszerben

 - SIEM, Active Directory/LDAP rendszerek ismerete

 - Szakmai elhivatottság tanusítása belső vállalati egységek és az ügyfél felé

Személyiségbeli követelmények

- Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú terhelhetőség

- Felelősség vállalás

- Jó rendszerezési készség, analitikus szemlélet

- Utazási hajlandóság

Előny

- ITIL ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77249

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió