www.cvonline.hu
Security Management Specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1044541
lejárt
FELADAT
  • IT Security és Információbiztonsági projektek támogatása, módszerek és folyamatok kidolgozása.
  • Biztonsági scan-ek beállítása, lefuttatása, felügyelete és értékelése.
  • Együttműködés az Alkalmazás Managerekkel.
  • Kockázatkezelés és management, javítási intézkedések javaslata.
  • Rendszeres riportok készítése.
PROFIL
  • Átfogó tapasztalat IT, telekommunikácó vagy ezzel egyenértékű területen
  • Network Administratorként szerzett 3-5 év tapasztalat
  • IT Security, ISO27001 Alapismeretek
  • Folyékony, magas szintű német nyelvtudás, angol  nyelvismeret előny
  • Certified Qualys Vulnerability Management Analyst tanúsítvány megléte előny
  • Önálló munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége
  • ITIL v3 alapismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány

Kategória
IT / Informatika
Régió

IT Security és Információbiztonsági projektek t...
Budapest

Security Management Specialist (Budapest)

Actively participate in the EU GDPR project act...

Aufgaben:Als Mitarbeiter des Teams ADAM1 COO&am...