www.cvonline.hu
Security Management specialist
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 925054
lejárt
FELADAT

AAz IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  •  International Delivery Security startégia bevezetésének támogatása és irányítása
  • ICT Security és Information- Security-Managementsystems (ISMS, ISO27001) biztosítása
  • A vállalat támogatása a Security Management & International standardoknak való megfelelésben és azok fentartásában
  • Delivery Management számára biztonsági tanácsok, javaslatok szolgáltatása
  • Együttműködés minden releváns delivery ágazattal az integrált management szemlélet, a releváns nemzetközi biztonsági tanúsítványoknak való megfelelés (ISO 27001) és a kötelező elvárásoknak való megfelelésének (ISAE 3402 és PCI-DSS) biztosításának érdekében
  • Mérések bevezetése és végrehajtása a biztonsági incidensek és a compliance management szempontjából
  • Delivery szolgáltatások minőségének biztosítása a belső/külső partnerek, Delivery Security, Group Security és Group Privacy biztonsági követelményeinek figyelembevételével
  • Security értékelések/auditok kezdeményezése, levezetése és ezek kiértékelése
  • Belföldi és nemzetközi Security projektek vezetése
  • ICT Security eljárások definiálása és fejlesztése

  • Átfogó tapasztalat IT, telekommunikácó vagy ezzel egyenértékű területen
  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • Minősítési igazolás management rendszer metódusok/kezdeményezések kivitelezéséről vállalati szinten
  • Minősítési igazolás management rendszer standardok vagy szabályzati elvárásoknak való megfelelések teljesítéséről
  • Önálló munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége
  • Alapos ismeret és tapasztalat az aktuális biztonsági fejlesztésekben és a piaci várakozásokban
  • Felmérés, megoldási tervezet és mérséklés a működési kockázatokra és rendszer gyengeségekre vonatkozóan
  • Tapasztalat kockázatmenedzsment eszközök és metódusok területén
  • ICT Operations know how és szervezési ismeretek
  • Biztonsági szabályzatok és irányelvek előkészítése
  • Biztonsági szabályzat teljesítések és felmérések
  • Alapismeretek az ISO27001 (ITSEC, Common Criteria) nemzektözi normáiban
  • ICT Security definicio, analízis és felmérés projektek kapcsán, Privacy és Security Assessment (PSA) modellek kapcsán
  • CISSP-, CISA-, CISM-Qualifikation tanúsítványok
  • Jó kommunik
    PROFIL

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Egyéb hasonló állások Önnek
    .NET Developer

    Trenkwalder Kft

    .NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

    Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

    T-HR Kft.

    Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
    Komárom-Esztergom, Tatabánya

    Technikus

    Human Centrum Kft.

    Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
    Heves, Heves