www.cvonline.hu
Security Management Specialist
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896568
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat, budapesti hosszú távú munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Biztonsági projektek kezdeményezése, megtervezése és levezénylése

  • Service Delivery Management támogatása biztonsági kérdésekkel kapcsolatban és az ügyféllel való kapcsolattartás átvétele a biztonsági szerepkörben

  • Ügyfélspecifikus biztonsági irányítási modell kifejlesztése és fenntartása

  • Biztonságot érintő események és incidensek menedzselése, ügyfél felé történő kommunikálása

  • Ügyfélspecifikus biztonsági követelmények kifejlesztésének és bevezetésének támogatása

  • Ügyfélspecifikus biztonsági ellenőrzések megtervezése és támogatása (az ellenőrzést megelőző belső kontroll ellenőrzést beleértve)
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns, 5-7 év szakmai tapasztalat

  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (német előny)

  • Átfogó ismeret a biztonságot érintő kérdésekben (bizalmas adatok sértetlensége és azok elérhetősége)

  • Tapasztalat a biztonsági szolgáltatási keretrendszerekben (ISO 27001, COBIT) vagy más hasonló vállalati biztonságot szabályozó rendszerben

  • SIEM, Active Directory/LDAP rendszerek ismerete

  • Szakmai elhivatottság tanúsítása belső vállalati egységek és az ügyfél felé

  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú terhelhetőség

  • Felelősségvállalás

  • Jó rendszerezési készség, analitikus szemlélet

  • Utazási hajlandóság

  • Előnyök

  • ITIL ismeretek

  • Német nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén

  • Cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió