www.cvonline.hu

Security management specialist

  • A hirdetés 1199 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Cégen belüli üzleti alkalmazás minőségének növelése,
  • Alkalmazások tesztelése információbiztonság és konfigurációs sérülékenység szempontból, sztenderd eszköztár felhasználásával,
  • Riportok készítése és értelmezése,
  • Findingok bemutatása az alkalmazás menedzsereknek, kockázatok megvitatása, csökkentési tervezésben való részvétel.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább társalgási szintű német és középfokú angol nyelvtudás,
  • Hálózatok, operációs rendszerek és adatbázisok átfogó ismerete,
  • Elemző készség.
Előny:
  • IT és/vagy IT Security ismeretek,
  • ITIL folyamatok ismerete,
  • Alkalmazás sérülékenységvizsgálatában szerzett tapasztalat,
  • Alkalmazás minőségbiztosítási / tesztelői tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Ergonomikus, modern, multinacionális munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetősége.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika