www.cvonline.hu

Security management specialist

  • A hirdetés 1209 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Biztonsági projektek kezdeményezése, megtervezése és levezénylése,
  • Service Delivery Management támogatása biztonsági kérdésekkel kapcsolatban,
  • Ügyfélspecifikus biztonsági irányítási modell kifejlesztése, bevezetése és fenntartása,
  • Biztonságot érintő események és incidensek menedzselése, ügyfél felé történő kommunikálása.
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy  releváns, szakmai tapasztalat (5-7év),
  • Minimum középfokú, aktív angol ÉS német nyelvtudás,
  • Tapasztalat a biztonsági szolgáltatási keretrendszerekben (pl:ISO 27001, COBIT),
  • SIEM, Active Directory/LDAP rendszerek ismerete,
  • Utazási hajlandóság.
Előny:
  • ITIL ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Fiatal, barátságos csapat,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika