www.cvonline.hu
Security Management Specialist – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 709932
lejárt
FELADAT

Feladatok

  -Információbiztonsági előírások, biztonsági   megoldásokkal kapcsolatos megvalósíthatósági tanulmányok, megvalósítási   tervek és biztonsági eljárások előkészítése

  -IT biztonsági irányításról és információbiztonsági egészségfelmérésről (ISH) szóló oktatás helyi egységek információbiztonsággal foglalkozó munkatársai számára

  -Az ISH felhasználók támogatása, változtatási   igények begyűjtése

  -“Security Awareness” workshopok vezetése

  -Technikai biztonsági ellenőrzések elvégzése

  -Globális vészhelyzet-gyakorlatok szervezése,   helyi on-call kontaktlisták karbantartása, call-out tervek készítése

  -Kiszervezett adatfeldolgozási auditok   előkészítése és megvalósítása a nemzetközi beszállítókkal

  -Security Pass folyamatok, információbiztonsági   ellenőrzések és Helicopter Auditok előkészítése, megvalósítása és elemzése

  -A problémák eszkalációja esetén támogatás   nyújtása

  -A szükséges intézkedések értékelése és tervezése   informatikai eszközök védelmének javítása érdekében

  -Biztosítja a kiválasztott intézkedések   biztonsági megfelelőségét (T-Systems, ISO 27000 sorozat, stb.)

Elvárások

  -Felsőfokú végzettség

  -Minimum 2-5 éves releváns területen szerzett   tapasztalat

  -Kiváló angol és német nyelvű írásbeli és szóbeli   kommunikációs készségek

  -Specializált (általában nem elméleti) módszerek,   technikák és folyamatok gyakorlati alkalmazásának ismerete

  -Magasszintű IT ismeretek, általános   információbiztonsági knowhow

Amit kínálunk

  -Fiatal és barátságos csapat

  -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  -Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79366

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió