www.cvonline.hu
SDM Specialista (Order/Cost management) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 639322
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Ügyfél részéről érkező változtatási igények kezelése

- Szükséges hálózati elemek, szolgáltatások (routerek, switchek, tűzfalak, mobil eszközök) megrendeléséről és konfigurációjáról való döntés

- Megrendelési folyamat elindítása és koordinálása külső beszállítók esetében is.

- Szolgáltatói számlák validálása a megrendelések teljesítésének függvényében

- A szükséges adminisztráció gyors és pontos elkészítése

- Az elindított folyamatok követése, szükség esetén beavatkozás, javaslattétel a javításra

- Kommunikáció mind a cégen belül, mind az ügyfél irányába

- Riportok, statisztikák készítése, fejlesztése

- Eszkalációk, ügyfélpanaszok kezelése

- Együttműködés a Service Delivery Managerekkel

- Folyamatok fejlesztése, kooperáció projektekben

- A költségek nyilvántartásának előkészítése és a feladatok elosztása az ügyfél és a szolgáltatás nyújtási szerződés alapján

Elvárások

- Felsőfokú végzettség "Informatika/Műszaki" előny  - vagy gazd infó

- ITIL v3.0 vizsga vagy annak megfelelő tudás

- Alapfokú hálózati ismeretek

- Folyékony Angol nyelv tudás

- Külföldi munkatapasztalat előny

- Proaktív gondolkodás

- Tapasztalat csapatmunka terén

- Rugalmasság, érdeklődés új dolgok, változások iránt

- Haladó szintű excel ismeretek

- SAP felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78211

PROFIL