www.cvonline.hu
SDM specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 815961
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Folyamatos kapcsolatot tart az ügyféllel a szolgáltatás szintjének monitorozása érdekében.

 - Beszámol az ügyfélnek a szolgáltatás-nyújtási szerződés teljesüléséről.

 - Bemutatja az egyes mérési pontok adatait, a szerződés által előírt statisztikákat.

 - Magyarázatot keres és ad a szerződéstől való eltérésekre.

 - Azonosítja a szerződések nem teljesülésének okait.

 - Megállapítja az ügyfél, illetve a vállalat felelősségét.

 - Kárenyhítési tárgyalásokat folytat.

 - Kezeli az utólagos ügyféligényeket.

Elvárások

 - Egy szakterület kiváló ismerete (egy szakterület elméletének, módszereinek és gyakorlatának teljes körű ismerete és több szakterület elmélyült ismerete)

 - 5-8 év szakmai tapasztalat

 - ITIL mély ismerete Foundation / SD, SS, SO, CSI

 - MS Office ismerete különösen Excel és Powerpoint

 - Jegykezelő rendszerek ismerete

 - BO és Excel/VBA fejlesztői tapasztalat

 - Jó kommunikációs és probléma megoldó készség

 - Asszertív kommunikáció, csapatmunka

 - Nagyfokú önálló munkavégzés, ügyfél-centrikus   gondolkodás

 - Felsőfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80862

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen