www.cvonline.hu

SD manager (TURBO)

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az gyújtógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TorqTransfer Systems üzletága összkerék meghajtású gépjárművek nyomatékátviteli rendszereinek egyik világszerte vezető fejlesztője és gyártója. Ezek a rendszerek javítják a gépjárművek stabilitását, biztonságát és vezetési kényelmét. A BorgWarner TTS üzletágának új magyarországi gyárában kuplungok és azok alkatrészeinek összeszerelésével foglalkozunk.

Csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • SD mérnök csapat munkájának irányítása
  • a beszállított alkatrészek megfelelő minőségének folyamatos támogatása a cég stratégiájával összhangban
  • új beszállító felmérések, beszállítói auditok irányítása
  • a SD mérnökség szervezetfejlesztése: szakmai és rendszertechnikai oktatások szervezése, a kapcsolódó eljárások kialakítása, karbantartása
  • együttműködés a globális szervezetekkel a BorgWarner oroszlányi gyáregységét érintő beszállítói problémák megoldásában
  • problémamentes új programindítások támogatása, beszállítói APQP lebonyolítása
  • a kritikus és ismételt beszállítói problémák nyomon követése, kezelése, a beszállítók fejlesztése a megfelelő szervezeti szint bevonásával, különös hangsúlyt fektetve a vevőt érintő beszállítói problémákra

Elvárások:

  • műszaki jellegű egyetemi- vagy főiskolai végzettség
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • legalább öt év autóiparban szerzett beszállító fejlesztő- vagy SQA mérnöki tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete
  • APQP, PPAP folyamat ismeret és gyakorlat
  • határozott fellépés, jó vezetői készség, stratégiai gondolkodás

Előny:

  • VDA 6.3 szabványismeret,
  • ISO/TS 16949 vagy VDA 6.3 auditori tapasztalat.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Jelentkezni a Jelentkezés gombra kattintva lehet.

feel good about driving

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol