www.cvonline.hu

Scrum Master (HR7690745X)

Hozzáadva: 2017.11.17.

Nemzetközi, nyomda-független output menedzsmenttel (intelligens dokumentumfelismerés, e-számla megoldások, elektronikus dokumentum-kezelés) foglalkozó partnerünkhöz keresünk új kollégát. A banki, pénzügyi, államigazgatási és közmű szektorban is jelen vannak, és a dokumentum menedzsment terén mindenre kiterjedő, testre szabott megoldásokat kínálnak. A cég agilis módszertan szerint dolgozik, és akár alkalmazotti jogviszonnyal, contraktorként, vagy projektmunka keretében is keresik Budapestre 12. kerületi irodájukba Scrum Master kollégájukat.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI:

  • Megszervezi és levezeti a legfontosabb csapat eseményeket (napi egyeztetések, sprint review-k, sprint tervezések);
  • Figyel arra, hogy a csapat minden tagja megértse és elfogadja a meghozott döntéseket;
  • Tudatosan figyelemmel kíséri a csapat hangulatát, a csapattagok egymás közötti viszonyait;
  • Amennyiben problémát észlel mindent meg kell tennie, hogy a negatív hangulatot kiváltó okokat megértse és azokat megszüntesse;
  • Biztosítja, hogy a csapat folyamatosan tudatában legyen a saját teljesítményével;
  • Mutatószámok jelentőségének a kezelése a csapat számára;
  • Folyamatosan ösztönzi a csapatot a teljesítményük növelésére;
  • Betartatja a szabályokat és döntéseket;
  • Betartatja az agilis működéshez szükséges normákat;
  • Szükség esetén szabályokat vezet be a hatékonyabb működés érdekében.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalástechnikák, döntési technikák ismerete, alapszintű pénzügyi ismeret, projekt menedzseri ismeretek;
  • Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Informatikai fejlesztési ismeretek, Workflow rendszer(ek) ismerete, Atlassian termékcsalád ismerete, CRM/ARP tanácsadói tapasztalat, hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök ismerete;
  • Fejlett tárgyalási és érdekérvényesítő képesség, kiemelkedő kommunikációs készség;
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság, közvetlen személyiség;
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség, jó facilitációs képesség;
  • Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés;
  • Részletorientáltság, stressztűrés, gyors és objektív döntéshozatali képesség;
  • Jó konfliktuskezelési képesség.

Megbízónk a sikeres jelöltnek szakmai fejlődési lehetőséget, fejlesztői képzések, tréningek támogatását, versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat kínál fiatalos munkakörnyezetben.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük regisztráljon aLink megjelenítése, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.

Kategória Programozó, IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű