www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 934890
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SCRUM MASTER -KONTRAKTOR (GYJK)

Feladatok:
  • Egy vagy több fejlesztői team Scrum Master-i feladatainak ellátása
  • Agilis fejlesztési know-how átadása a projekt résztvevőknek a projektmunka optimalizálása meglévő iparági sztenderdek, best practice-ek felhasználásával
  • Egyéb, projekthez köthető feladatok végzése a szakmai vezető irányítása alatt
  • Agilis fejlesztés során használt vizualizációs eszközök használata, riportok, elemzések készítése, prezentációk tartása
  • Velocity növekedésre vonatkozó folyamatos javaslatok készítése, azok implementálása

Opcionális feladatok:
  • Agilis coaching végzése scrum masteri szerepkör számára
  • Scrum scaling javaslat kidolgozása, scrum-ok tervezésében való aktív részvétel
  • Vállalat működésére vonatkozó, agilitás irányába mutató javaslatok kidolgozása, azok prezentációja felsővezetői szintek felé

Elvárások:
  • Minimum 1-2 éves gyakorlat több fejlesztői team scrum master-i feladatainak ellátásában
  • Scrum módszertannal vezetett IT fejlesztési projekt tapasztalat
  • Kanban, Scrum, elméleti és gyakorlati ismeretek
  • Scrum működést támogató eszközök használatának gyakorlati ismerete
  • Prezentáció készítésében való jártasság
  • Angol nyelvtudás

Előny:
  • 4+ éves gyakorlat fejlesztői team scrum master-i feladatainak ellátásában
  • Certified scrum master végzettség
  • Java fejlesztői kompetencia
  • Coaching ismeretek, agilis csapatok képzésében szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat egy agile scaling framework használatában
  • Felsővezetői prezentációk készítésében való jártasság
  • Agilis csapatok képzésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat nagyvállalati működéssel, munkamódszerekkel kapcsolatban

Lehetőségek:
  • Igényes, válogatott csapat, érdekes projektek, haladó technológiai megoldások

Start: Akár azonnal
Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, projektmunka (távmunkára nincsen mód)
Projekthossz: 6 hónap (jó teljesítés esetén hosszabbítási lehetőség)
Munkavégzés helye: Pest

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával (lehetőleg fényképpel, word formátumban)

Tech People LÁBLÉC