www.cvonline.hu

SCM BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Magyarország legnagyobb, 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata Törökszentmiklóson

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • beszállítók kezelésében való jártasság;
  • tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • folyamatorientált gondolkodásmód;
  • erős érdekérvényesítés, munkabírás, innovatív szemlélet;
  • utazási hajlandóság

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • beszállítók teljesítményének és a fejlesztések megvalósulásának folyamatos nyomon követése, támogatása az operatív beszerzőkkel;
  • beszállítási koncepciók implementálása a kiválasztott beszállítóknál;
  • proaktív együttműködés a társosztályokkal (minőségügy, beszerzés);
  • fókuszbeszállítók (nagy változás, új/kritikus termékek, új projektek, alulteljesítők) támogatása;
  • logisztikai megállapodások kötése;
  • logisztikai auditok lebonyolítása;
  • beszállítók folyamatos látogatása

Előnyt jelent:

  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete;
  • gépgyártó vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • LEAN, 6 Sigma jártasság.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem;
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek belföldön és külföldön;
  • hosszú távú perspektíva;
  • magas színvonalú technikai háttér;
  • nemzetközi munkakörnyezet

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 700 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • Tradíció,
  • Minőség,
  • Megbízhatóság,
  • Perspektíva.

Hiszünk az

  • Innovációban,
  • Kutatás-fejlesztésben,
  • Nemzetközi felelősségben,
  • Hatékonyságban,
  • Megújulási képességben.

CLAAS Hungária Kft.
5200 Törökszentmiklós,
Kombájn u. 1.
Telefon: +36 30 688 2975

Link megjelenítése
Instagram:@claas-careers

Helyek Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Ellátási menedzser
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német