www.cvonline.hu
SCM asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.05.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 1016513
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:
- Gyártástervezés támogatása,
- készletek folyamatos nyomonkövetése,
- kapcsolattartás a beszállítókkal és az értékesítési csoportokkal,
- riportok készítése.

A munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (műszaki menedzser vagy gazdasági terület műszaki vonatkozással előnyt jelent),
- pályakezdő vagy 1-2 éves tapasztalat,
- társalgási szintű aktív angol nyelvtudás,
- magabiztos informatikai ismeretek (Excel használata kiemelten fontos).

- Fiatal és barátságos kollégák,
- szakmai fejlődési lehetőség,
- térítésmentes lakhatási vagy beutazási támogatás,
- hosszútávú karrier.