www.cvonline.hu

SAS rendszerszervező

  • A hirdetés 273 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladat:

  • SAS alapú megoldások, felügyeleti jelentéskészítés rendszerszervezési, tervezési feladatainak ellátása
  • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás, üzleti követelmények, igények felmérése és rendszerezése
  • Kapcsolódó rendszerekkel interfészek tervezése
  • Külsős fejlesztők munkájának irányítása
  • Tesztelés, élesítés irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Pénzintézeti gyakorlat, tapasztalat
  • Adatbázis kezelők, SQL ismerete
  • Projekttapasztalat, informatikai rendszerfejlesztési tapasztalat

Előny:

  • SAS technológiák ismerete
  • Adattárház építési tapasztalat
  • Informatikai szállító cégnél szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. június 20.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő