www.cvonline.hu

Sarzsrakészítő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1080722
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Sarzsrakészítő munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kiszerelő üzem teremlései programjához szükséges losék és csomagolóanyagok sarzsra történő összekészítése
  • A befejezett gyártási sarzsok maradék anyagainak visszavétele

Elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Adminisztrációban/ nyilvántartások készítésében szerzett tapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Töbműszakos munkarend vállalása ( 06-14, 14-22, 22-06)

Előnyt jelent:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Sodexo utalvány, Szép kártya, Egészségpénztári kártya)
  • Műszakpótlék 18:00-06:00 30%, 183 nap után délután 40%, éjszaka 80%
  • A munakviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével  a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!