www.cvonline.hu

SAP/MES Technológus

Régió:

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.07.19.

Pozíció leírása / Job description

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt SAP technológus kollégát.

Feladatok:

- BOM/Routing készítése az új termékekhez, részvétel a kvalifikációs folyamatban
- Új termékek gyártási dokumentációs hátterének biztosítása
- Meglévő termékekhez tartozó dokumentációs háttér karbantartása, fejlesztése
- Együttműködés a gyártás-technológia-tervezés szervezetekkel a változások lekezelésére
- SAP/MES rendszerekben a gyártási rendelések elkészítése és kiadása
- Rendszeradatok folyamatos karbantartása

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség (BsC; MsC)
- Német és/vagy angol nyelvtudás
- Vállalatirányítási rendszerek ismerete 1-3 év
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Technológiák elsajátítása németországi betanulással 5– 8 hónap
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- SAP/MES rendszerek ismerete előnyt jelent
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Forgácsolási területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -