www.cvonline.hu

SAP üzemeltető-fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 830021

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk

Feladatok:
  • SAP informatikai rendszer működésének biztosítása,
  • részvétel SAP fejlesztési projektekben.
Elvárások:
  • Egyetemi szakirányú
Előny:
  • ABAP, MSSQL, MS Windows Server ismeretek,
  • informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Korszerű és innovatív munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Hajdúszoboszló
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Hajdúszoboszló