www.cvonline.hu

SAP üzemeltető-fejlesztő munkatárs

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk SAP üzemeltető-fejlesztő munkatársat

Feladatok:

  • SAP informatikai rendszer működésének biztosítása,
  • részvétel SAP fejlesztési projektekben.

Elvárások:

  • Egyetemi szakirányú - pl. informatikus, programozó matematikus - végzettség,
  • korszerű programozási ismeretek és gyakorlat (objektumorientált, SQL, JAVA),
  • középfokú angol nyelvismeret,
  • SAP ismeretek,
  • önálló, megbízható munkavégzés,
  • jó problémamegoldó, kapcsolatteremtő, kommunikációs készség.

Előny:

  • ABAP, MSSQL, MS Windows Server ismeretek,
  • informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Ajánlat:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Korszerű és innovatív munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol