www.cvonline.hu
SAP tesztelő - Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 890163
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • SAP Test automatizálás   eCATT applikációból, SAP-n alapuló üzleti folyamatokra, T-Systems business alkalmazásokban
  • eCATT alkalmazás segítségével automatizált tesztek megalkotása, kivitelezése és korrekciója
  • Elemzések és szűrések megkövetelése
  • Teszt-tervezés ( teszt esetek beazonosítása, teszt esetek megalkotása)
  • Tesztek kivitelezése
  • Teszt automatizáció
  • Test data-Management

Elvárások

  • Legalább 2 éves tapasztalat eCATT (automatizáció, scripting) segítségével történő teszt automatizáció területén, szoftver tapasztalattal
  • ABAP programozási ismeret
  • SAP modul knowhow (SD, MM, CO, FI)
  • Transport knowhow SAP megoldási menedzsment knowhow-ban
  • Linux, Unix, Windows SAP modul knowhow(SD,MM, CO, FI) eCATT scripting ismeretek
  • Angol és német nyelv középszintű ismerete

Személyiségbeli követelmények

  • Proaktív , motivált, határidők betartására képes, az innovatív technológiák iránt nyitott személyiség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81902

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió