www.cvonline.hu
SAP tesztelő (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 860989
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló   kivitelezése és adminisztrációja
  • Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárítás   (hibaelemzés, hibajavítás, stb.)
  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal,   csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel
  • Részvétel olyan karbantartó tevékenységekben, mint a   hibajegyek kezelése, problémamegoldás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 év tesztelői vagy SAP felhasználói   tapasztalat
  • SAP FI vagy SD vagy RM-CA modul ismerete
  • Aktív, középfokú német és angol nyelvismeret szóban   és írásban
  • Jó csapatjátékos attitűd
  • Magas stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált   szemléletmód

Előny

  • ISTQB vizsga

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

  Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 76858

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs