www.cvonline.hu
SAP tesztelő (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 750422
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló kivitelezése és adminisztrációja

 - Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárítás (hibaelemzés, hibajavítás, stb.)

 - Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel

 - Részvétel olyan karbantartó tevékenységekben, mint a hibajegyek kezelése, problémamegoldás

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség

 - Legalább 1-3 év tesztelői vagy SAP felhasználói tapasztalat

 - SAP FI vagy SD vagy RM-CA modul ismerete

 - Aktív, középfokú német és angol nyelvismeret szóban és írásban

 - Jó csapatjátékos attitűd

 - Magas stressztűrő képesség

 - Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemléletmód

Előny: ISTQB vizsga

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 76858

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs