www.cvonline.hu
SAP Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 896595
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SAP modulok implementálása és migrálása a vállalat partnerei számára.

  • Ügyfél igényeinek felmérése, elemzése, testreszabása

  • Részvétel a követelményspecifikáció elkészítésében, a fejlesztésekben, a tesztelésben, a dokumentációk elkészítésében

  • Felhasználók oktatása, tréning anyagok készítése
  • Elvárások

  • 2-4 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Legalább egy SAP modul alapos ismerete

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • Erős tanácsadói- és kommunikációs készség

  • Ügyfélközpontú szemléletmód

  • Jó problémamegoldó készség, logikus gondolkodás

  • Rendszerszintű gondolkodás

  • Erős szervezői készség

  • Előnyök

  • FI/CO, CRM modulok ismerete

  • SD, MM, PP ismeretek

  • SAP R / 3 ismeretek

  • SAP ABAP ismeretek

  • SAP Solution Manager

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Utazási lehetőség

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió