www.cvonline.hu
SAP Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 884667
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • SAP modulok implementálása és migrálása a vállalat partnerei számára.
  • Ügyfél igényeinek felmérése, elemzése, testreszabása
  • Részvétel a követelményspecifikáció elkészítésében, a fejlesztésekben, a tesztelésben, a dokumentációk elkészítésében
  • Felhasználók oktatása, tréning anyagok készítése

Elvárások:

  • 2-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább egy SAP modul alapos ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Erős tanácsadói- és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémamegoldó készség, logikus gondolkodás
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Erős szervezői készség

Előnyt jelent:

  • FI/CO, CRM modulok ismerete
  • SD, MM, PP ismeretek
  • SAP R / 3 ismeretek
  • SAP ABAP ismeretek
  • SAP Solution Manager

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomagErgonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Utazási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió