www.cvonline.hu

SAP tanácsadó

  • A hirdetés 240 napja lejárt

Nemzetközi SAP projektekre keres fiatal, dinamikusan növekvő partnerünk

SAP tanácsadókat

juniortól senior szintig.

Pozíció azonosító: B52SAPT

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Német - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • SAP részfeladatok ellátása (pl. széválasztás, upgradek)
  • Nemzetközi csapattal való szoros együttműködés

Elvárások

  • SAP modulok felhasználói szintű ismerete (pl: MM, SD, VM)
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság Európán belül

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Folyamatos képzések
  • Barátságos és családias légkör
  • Izgalmas, nemzetközi projektek

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.