www.cvonline.hu

SAP tanácsadó Németország

  • A hirdetés 621 napja lejárt
Németországba, Bayreuthba egy multinacionális céghez keresünk SAP fejlesztésében jártas szakembert hosszú távú munkavégzésre.

További információk:
Feladatok:
SAP ERP 6.0 pénzügyi és kontrolling modul fejlesztéseinek implementációja
• Üzleti folyamatok analizálása, fejlesztése és tervezése
• A folyamatok színterének menedzselése és optimalizálása
• Jogosultsági és archiválási koncepció felállítása, működtetése

Elvárások
• Befejezett egyetemi tanulmányok informatika vagy közgazdasági területen
Maximum 2 éves SAP ERP tanácsadói szakmai tapasztalat nemzetközi cégnél
• SAP ERP személyre szabásában és fejlesztésében szerzett mélyreható ismeretek
• Kereskedelmi vállalatok folyamatainak alapos ismerete
• Kiváló kommunikációs és projektmenedzsment képességek
Kiváló angol nyelvtudás
• Ügyfélközpontú gondolkodás
Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit mi kínálunk:
Fizetés: évi bruttó 75.000 €, mely tapasztalattól és képzettségtől függően változhat
• Heti 40 óra munkaidő
• Évi 30 nap szabadság
• Szállás és a papírügyek intézésében a partnerünk teljes körű segítséget nyújt.
• Dinamikusan fejlődő multinacionális munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése-ra.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon