www.cvonline.hu
SAP támogató gyakornok (Referenciaszám: PJ5105)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1096763
lejárt

Budapesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
SAP támogató gyakornok

Feladatok:
- CEP rendszerhez kapcsolódó raktári paraméterek tervezése, karbantartás
- Telephelyi CEP rendszer first level support biztosítása
- A feladott hibajegyek nyomon követése
- CEP felhasználói kézikönyv naprakészen tartása
- Oktatási igény felmérése, és az oktatások megszervezésére javaslat tétel
- Riportok készítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony logisztika, gazdasági vagy informatika szakon
- Heti 30 óra vállalása hétköznapokon előre láthatólag 10-12 hónapig
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Erős Excel ismeret (függvények, szűrők, Pivot tábla, diagramok)

Amit partnerünk kínál:
- Kiemelkedő bérezés
- Betekintés raktározás és SAP rendszer működésébe
- Multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. ker. (Beutazás ingyenes céges busszal biztosított Budapestről Blaha Lujza tér, Corvin negyed környékéről)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.