www.cvonline.hu

SAP szakértő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2015.06.26.
Hirdetés azonosító: 932639
lejárt

A Dologidő Kft. Somogy megyei partnercége részére keres

Ref.: 1019

pozícióba munkatársat.

A munkakörrel járó feladatok

  • SAP rendszer és adatbázisok üzemeltetése
  • SAP környezetben felmerült fejlesztési igények elemzése, a fejlesztés kidolgozása ABAP nyelven, tesztelés és dokumentálás
  • SAP ABAP programok performanciájának mérése, optimalizálás
  • Egyéni riportok létrehozása különböző SAP modulokhoz
  • SAP projektek bázisos támogatása
  • SAP rendszeren belüli dokumentációk létrehozása és frissítése

Elvárások a pályázóval szemben

  • SAP rendszer üzemeltetési ismeretek
  • ABAP fejlesztői ismeretek
  • Szakirányú informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség (folyamatban levő tanulmányok)
  • Analitikus gondolkodásmód, magas fokú problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés

A pozíció megpályázásánál előnyt jelent

  • ABAP, MSSQL, MS Windows Server ismeretek,
  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat

Amit megbízónk kínál

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok
  • Kihívás, szakmai fejlődés
  • Szakirányú képzéseken való részvétel

A munkavégzés helye

  • Somogy megye

A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát

a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Az e-mailben tüntesse fel a pozíció nevét, és a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu