www.cvonline.hu
SAP Support (Referenciaszám: PJ4839)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1073834
lejárt

Budapesti, gyógyszergyártással foglalkozó, multinacionális partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

SAP support (Referenciaszám: PJ4839)

Feladatok:

- Üzleti folyamatok támogatása különböző üzleti igényekre reagálva
- Fejlesztések előkészítése, specifikáció készítése
- Megvalósítás ellenőrzése és tesztek irányítása
- SAP rendszerhez kapcsolódó paraméterek tervezése, karbantartása
- Munkavállalók szakértői szintű támogatása, tanácsadás
- Oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása
- Részvétel különböző fejlesztési projektekben

Elvárások:

- tapasztalat SAP rendszerben (MM /WM / SD modulok)
- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Felsőfokú informatikai, gazdasági vagy logisztikai végzettség
- Magabiztosság, proaktivitás

Előnyt jelent:

- Raktározás, logisztika területén szerzett projektmenedzsment tapasztalat
- Informatikai érdeklődés

Amit partnerünk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Karrierlehetőségek, szakmai fejlődés

- Határozott idejű szerződés 2017. decemberéig

Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület (Nagytétény), a bejárást vállalati busz támogatja az alábbi megállókat érintve: Blaha Lujza tér, Corvin negyed

Kérjük, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4839) megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.