www.cvonline.hu

SAP Specialista

  • A hirdetés 551 napja lejárt

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő autóipari gyártócég.

Megbízásából keresünk

pozícióba kollégát.

Feladat:

  • SAP HR modult használó felhasználók támogatása,
  • A modul használata során jelentkező hibák okának felderítése és megoldása,
  • Aktív részvétel az üzleti igények azonosításában, a feladatok megtervezésében, specifikálásában, és a végrehajtásban,
  • Felhasználók oktatása,
  • Egyedi feladatok megoldására, kisebb projektek irányítása,
  • SAP rendszerbeállítások megtervezése és végrehajtása,
  • Jogosultság kezelés,
  • Az SAP-alaprendszer és a HR-modulok fejlődésének önálló és folyamatos nyomon követése, a felhasználók tájékoztatása az új/változó lehetőségekről,
  • Vállalaton belüli SAP-tanácsadás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • SAP HR modul területén szerzett legalább 2 éves gyakorlat (tanácsadó, SAP-szakértő,

kulcsfelhasználó),

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Önállóság a feladatok megfogalmazásában és végrehajtásában,
  • Önálló tanulás képessége,
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség,
  • Jó csapatjátékos.

Előnyök:

  • Egyéb funkcionális SAP-modulok ismerete,
  • SAP ABAP programozói ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidő,
  • Egészségmegőrző programok, környezetbarát szemléletmód,
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet.

Lokáció: Veszprém

Kontakt:

Őze Ivett

E-mail cím megjelenítése

+36 1 88 33 592

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő