Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 SAP Specialista

 (HF 10-7218)

 pozícióba.

Feladat

  • SAP rendszereihez kapcsolódó fejlesztési követelmények analízise és realizálása,
  • Követelmények betartatása az üzem felhasználói által, együttműködés a központi részleggel,
  • Üzemi projektek támogatása: végrehajtás, vizsgálat,
  • Napi munkavégzés hatékonyságának, fenntarthatóságának és probléma megoldásának biztosítása,
  • Tanácsadás, felhasználói osztályok képzése és fejlesztése.

 Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • SAP Warehouse Management rendszerének magas fokú ismerete, előny: (FI, CO, PP, MM, stb.)
  • Aktív, erős angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, dinamikus környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7218” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr