www.cvonline.hu

SAP Solution Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.04.11.
Hirdetés azonosító: 764930

Multinacionális partnerünk budapesti irodájába keresünk SAP Solution Manager kollégát.

Feladatok:

- Az SAP Solution manager rendszer kezelése
- A változtatási igények kezelése és azok megvalósítása
- Hibák kezelése, dokumentációja
- A rendszer megfelelő működésének biztosítása, támogatása
- Rendszeradminisztráció, riportok készítése

Elvárások:

- Főiskolai/egyetemi végzettség (preferáltan IT/Matematika területen)
- SAP rendszerben szerzett tapasztalat, annak általános ismerete
- A felhasználói igények és az üzleti folyamatok megértése
- Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
- Jó csapatjátékos
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
- Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján