www.cvonline.hu
SAP Solution Manager Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 896594
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SAP Solution Managerrel kapcsolatban felmerült üzleti igények elemzése, megoldási javaslat kidolgozása, rendszeren belüli változások megtervezése, szükséges konfigurációk végrehajtása

  • SAP ECC integráció tervezése, koordinálása meglévő Solution Manager környezetben

  • WEB UI testreszabása

  • Fejlesztési specifikációk és ad-hoc riportok létrehozása

  • A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata

  • Standard működtetési folyamatok kidolgozása

  • Projektek szakmai támogatása

  • Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival

  • Hivatalos dokumentációk elkészítése és revíziója
  • Elvárások

  • SAP Solution Manager alkalmazás tanácsadói/üzemeltetői tapasztalat (min. 3 év)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • SAP SolMan ITSM és CCM folyamatainak funkcionális ismerete

  • SAP Basis modul és elterjedt interface technológiák (IDOC, FTP, Webservices, RFC) átfogó ismerete

  • Hajlandóság vállalat-specifikus non-SAP rendszereinek működtetésének elsajátítására

  • Képesség önálló munkavégzésre

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

  • Előnyök

  • SAP Solution Manager projekttapasztalat (bevezetés, rollout, upgrade)

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • ITIL ismeretek

  • SAP fejlesztői tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus munkakörnyezet

  • Karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió