www.cvonline.hu
SAP Solution Manager Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.01.09.
Jelentkezési határidő: 2015.01.13.
Hirdetés azonosító: 896542
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok
SAP Solution Managerrel kapcsolatban felmerült üzleti igények elemzése, megoldási javaslat kidolgozása, rendszeren belüli változások megtervezése, szükséges konfigurációk végrehajtása
SAP ECC integráció tervezése, koordinálása meglévő Solution Manager környezetben
WEB UI testreszabása
Fejlesztési specifikációk és ad-hoc riportok létrehozása
A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata
Standard működtetési folyamatok kidolgozása
Projektek szakmai támogatása
Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival
Hivatalos dokumentációk elkészítése és revíziója

Elvárások
SAP Solution Manager alkalmazás tanácsadói/üzemeltetői tapasztalat (min. 3 év)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
SAP SolMan ITSM és CCM folyamatainak funkcionális ismerete
SAP Basis modul és elterjedt interface technológiák (IDOC, FTP, Webservices, RFC) átfogó ismerete
Hajlandóság vállalat-specifikus non-SAP rendszereinek működtetésének elsajátítására
Képesség önálló munkavégzésre
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyök
SAP Solution Manager projekttapasztalat (bevezetés, rollout, upgrade)
Tárgyalóképes német nyelvtudás
ITIL ismeretek
SAP fejlesztői tapasztalat

Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Ergonomikus munkakörnyezet
Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió