www.cvonline.hu
SAP Solution Manager Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 831292
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SAP Solution Managerrel kapcsolatban felmerült üzleti igények elemzése, megoldási javaslat kidolgozása, rendszeren belüli változások megtervezése, szükséges konfigurációk végrehajtása
  • SAP ECC integráció tervezése, koordinálása meglévő Solution Manager környezetben
  • WEB UI testreszabása
  • Fejlesztési specifikációk és ad-hoc riportok létrehozása
  • A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata
  • Standard működtetési folyamatok kidolgozása
  • Projektek szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival
  • Hivatalos dokumentációk elkészítése és revíziója

Elvárások

  • SAP Solution Manager alkalmazás tanácsadói/üzemeltetői tapasztalat (min. 3 év)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SAP SolMan ITSM és CCM folyamatainak funkcionális ismerete
  • SAP Basis modul és elterjedt interface technológiák (IDOC, FTP, Webservices, RFC) átfogó ismerete
  • Hajlandóság vállalat-specifikus non-SAP rendszereinek működtetésének elsajátítására
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyt jelent

  • SAP Solution Manager projekttapasztalat (bevezetés, rollout, upgrade)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • ITIL ismeretek
  • SAP fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió